قوانین و مقررات سایت

1. افرادی که به هر دلیل مبادرت به مزاحمت و اختلال در شبکه نمایند توسط وکیل شرکت به دستگاه محترم قضایی معرفی و مورد پیگیری قرار خواهند گرفت .

2- کلیه اطلاعات موجود بر روی سایت بصورت مستقیم از هتل ها دریافت و عینا همان مطالب بر روی سایت قرار داده شده است بدیهی است در صورت وجود هرگونه تردید در مورد خدمات ارایه شده خواهشمند است قبل از انجام رزرو مراتب از هتل مورد نظر استعلام گردد.

3- در هر مرحله از رزرو اعم از ثبت در انتظار پرداخت و یا تایید نهایی یک پیامک به شماره وارد شده در سایت ارسال میگردد که تنها پس از دریافت تایید نهایی رزرو قطعی است و پیامک ثبت رزرو و یا در انتظار پرداخت هیچگونه مسئولیتی در قبال رزرو هتل مورد درخواست برای سایت ایجاد نمیکند.

4- در صورت درخواست کنسلی میهمان با توجه به متفاوت بودن قوانین کنسلی در هتلها و نبود یک قانون مرجع ابتدا از هتل مورد نظر استعلام شده و پس از اعمال قانون هتل مبلغ 5 درصد از کل مبلغ دریافتی از هتل بابت حق الزحمه سایت و کارمزد های بانکی کسر و مابقی به میهمان عودت داده خواهد شد.

اخبار
درباره ما

مجموعه رزرواسیون آنلاین خورشید توس در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است این مرکز با داشتن پرسنل زبده و کار آزموده با مدیریتی قوی نهایت تلاش خود را در براوردن خواسته ها ی میهمانان گرامی در جهت رزرواسیون هتل ها با توجه به قوانین ومقررات جاری در کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین ضوابط و قوانین سازمان محترم میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری کشور بکار می گیرد

انتقادات و پیشنهادات

میهمان گرامی
خواهشمند است جهت بالا بردن کیفیت و ارایه خدمات بهتر در صورت وجود انتقاد پیشنهاد و یا احیانا شکایت ما را مطلع فرمایید لازم به ذکر است در صورت نیاز فوری به بررسی موضوع از قسمت های دیگر ارتباطی سایت ما را مطلع فرمایید.

نظرات، شکایات ،پیشنهادات
قوانین و مقررات سایت
تماس با ما

خورشید توس

تلفن : 36516127-051

فکس :36516138-051