آبشار اخلمد

آبشار و تفرجگاه اخلمد در ۱۲ کیلومتری غرب شهرستان چناران قرار دارد. اخلمد در دل کوه های بینالود واقع شده است که این رشته کوه دنباله سلسله جبال البرز است. آبشار اخلمد دو کیلومتر بعد از روستای نسبتاً بزرگ و قدیمی اخلمد جریان دارد و پس از طی مسیری، آبشار اول که دارای ۲۳ متر ارتفاع است مشاهده می شود و با گذر از میان این آبشار و در یک کیلومتری آن، آبشار اصلی اخلمد با ارتفاعی حدودا ۴۰ متری مشاهده می شود و آبشار سوم و چهارم نیز در بالای این آبشارها قرار دارد. به علت بارندگی فراوان، این آبشار در بهار بیشترین مقدار آب را داشته و با توجه به چهل متر ارتفاع، زیبایی خاصی دارد.

آدرس :80کیلومتری مشهد-2کیلومتری روستای اخلمد-جاده خیاران و قوچان

اخبار
درباره ما

مجموعه رزرواسیون آنلاین خورشید توس در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است این مرکز با داشتن پرسنل زبده و کار آزموده با مدیریتی قوی نهایت تلاش خود را در براوردن خواسته ها ی میهمانان گرامی در جهت رزرواسیون هتل ها با توجه به قوانین ومقررات جاری در کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین ضوابط و قوانین سازمان محترم میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری کشور بکار می گیرد

انتقادات و پیشنهادات

میهمان گرامی
خواهشمند است جهت بالا بردن کیفیت و ارایه خدمات بهتر در صورت وجود انتقاد پیشنهاد و یا احیانا شکایت ما را مطلع فرمایید لازم به ذکر است در صورت نیاز فوری به بررسی موضوع از قسمت های دیگر ارتباطی سایت ما را مطلع فرمایید.

نظرات، شکایات ،پیشنهادات
قوانین و مقررات سایت
تماس با ما

خورشید توس

تلفن : 36516127-051

فکس :36516138-051